CINEMA 4D

Stiahnúť si cenník
Zodpovieme otázky
032/771 41 260911 90 50 20DONUM - Kucek Michal
CINEMA 4D je kvalitný program pre tvorbu 3D grafiky. Disponuje príjemným intuitívnym ovládaním. Program sa skladá z viacerých modulov. Nerobí mu problém práca so svetlom, prechod svetla cez materiáli, dymové efekty, efekty explózie a pod. Dokáže pracovať s rôznymi materiálmi a spolupracuje s 2D,3D a CAD. Program zvláda aj viacvrstvový rendering.

Cinema 4D je špičkový 3D modelovací, vizualizačný a animačný program. Vďaka legendárnej jednoduchosti a prehľadnosti ovládania môžete zvládnuť prácu v prostredí programu CINEMA 4D v rekordne krátkej dobe. A ako jediní v tomto odbore vám naviac ponúkame plne modulárny produkt, ktorý si môžete rozširovať podľa vlastných potrieb a možností.

So stovkami nových funkcií je CINEMA 4D R12 pripravená na realizáciu tých najnáročnějších 3D projektov v oblastiach architektúry, dizajnu, filmu a TV produkcie, multimédiách alebo vede a výskume.. Výrazné zlepšenie kvality vizualizácií, rapídne zvýšenie rýchlosti renderingu, vylepšené animačné nástroje a dokonalejšie komunikácie s ďalšími aplikáciami - to všetko robí novú verziu atraktivnou voľbou pre nových aj stálych zákazníkov.

CINEMA 4D technológie

Už od samého počiatku sa MAXON pri vývoji vlastných 3D grafických aplikácií snaží používať najnovšie technológie a programové postupy. Podpora viacerých platforiem, maximálne využitie viacprocesorových systémov a viacjadrových procesorov, spracovanie výpočtov vo viacerých vláknach, plná podpora 64 bitových operačných systémov - to všetko vám umožní využívať výkon Vašich počítačov naozaj naplno.

CINEMA 4D - podporované formáty dát

Žiadny profesionálny softvér sa dnes nezaobíde bez komunikácie s ďalšími aplikáciami. Väčšina užívateľov Cinema 4D používa k svojej práci hneď niekoľko ďalších podporných programov, napríklad pre kompozície, CAD, spracovanie videa, prípravu vektorovej grafiky a pod. Preto je CINEMA 4D vybavená širokou škálou importných a exportných filtrov, ktoré vám umožnia optimalizovať pracovné postupy a zdieľať projekty s ďalšími používateľmi.

FLEXIBILNÉ UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE, KTORÉ VÁS DOSTANE

Produktivita práce je v oblasti 3D grafiky veľmi dôležitým faktorom. 3D grafické programy obvykle obsahujú veľké množstvo komplexných funkcií a nástrojov. Ak ich nedokážete plne využiť, Vaša produktivita strmo padá. Užívateľské rozhranie Cinema 4D sa stalo synonymom pre jednoduchosť a racionálnosť ovládania. Prispôsobiť vlastným požiadavkám a potrebám si tak môžete takmer všetko, počnúc vzhľadom a rozložením okien či paliet nástrojov až po klávesové skratky. Tiež rozloženie okien na obrazovke možno uložiť a kedykoľvek neskôr znovu vyvolať. Preferujete české používateľské rozhranie? Ako jediní v oblasti profesionálnych 3D modelovacích / animačných programov Vám ho umožníme používať a navyše úplne zadarmo.

MODELOVANIE

Prvým krokom vo väčšine 3D projektov je tvorba modelov. Základné 3D objekty v CINE 4D sú parametrické, takže môžete ľahko upravovať ich parametre ako veľkosť, zaoblenie a pod. Po prechode na polygóny možno s objektami manipulovať na úrovni polygónov, hrán či priamo jednotlivých bodov. Vďaka precíznym nástrojom máte plnú kontrolu nad všetkými detailami vašich modelov. Na objekty môžete aplikovať veľké množstvo rôznych deformátov a ďalších generátorov. Väčšina z nich navyše nemení pôvodnú polygonálnu sieť objektu, takže môžete s tvarmi voľne experimentovať. V tejto fáze oceníte najmä širokú paletu nástrojov pre výber polygónov a prácu s nimi. Pre modelovanie organických telies je k dispozícii technológia hyperNURBS, ktorá dokáže dokonale vyhladiť hrany objektov podľa nastavených parametrov.

MATERIÁLY a TEXTÚRY

Každý profesionálny 3D grafik vie, že prepracovaný systém práce s materiálmi je kľúčom k tvorbe kvalitných vizualizácií. Či už potrebujete simulovať prírodné alebo umelé materiály, CINEMA 4D vám poskytne neuveriteľnú kontrolu nad vzhľadom a fyzikálnymi vlastnosťami materiálu. U každého materiálu môžete ľahko definovať farbu, svietivosť, hrbolatosť, odrazivosť, zahmlievanie, transparentnosť, odlesk, okolité prostredie, žiarenie aj deformácia vzhľadu objektu, na ktorý je materiál aplikovaný.

SVETLÁ a TIENE

Osvetlenie je možno najdôležitejší aspekt akéhokoľvek 3d renderingu. Rovnako ako zle osvetlené fotografie, nebude 3D scéna bez riadneho osvetlania spĺňať očakávania zákazníka. Prakticky ničím neobmedzené možnosti nasvetlenia scény vám dávajú voľnosť v experimentovaní so štylizáciou scény.

RENDERING

Vizualizačné jadro CINEMY 4D je legendárne svojou rýchlosťou výpočtov a schopnosťou produkovať excelentné vizualizácie v rekordne krátkych časoch. Jednotlivé edície programu ponúkajú rôzne pokročilé režimy výpočtov a optických efektov - od štandardného raytracingu a efektu Ambient occlusion až po metódy globálne osvetlenie scény (GI) a fyzikálnej oblohy. CINEMA 4D zvláda aj komunikáciu s nadväzujúcimi retušovacími a postprodukčnými aplikáciami ako sú napríklad Adobe Photoshop, aftereffects, FinalCut, Motion a Combustion. Výstupná grafika môže mať rozlíšenie až 16.000 x 16.000 bodov, čo je postačujúce aj pre tlač na billboardy. CINEMA 4D tiež podporuje 32 bitový rendering a HDRI.

SKETCH and TOON

Ak potrebujete produkovať v prostredí 3D programu technickej alebo umeleckej kresby, je pre vás Sketch and Toon tým ideálnym riešením. Ponúka vám ako radu prednastavených štýlov výstupu, tak možnosť maximálnej kontroly nad výsledným vzhľadom. Naviac je možné všetky výstupy precízne animovať. Sketch and Toon je k dispozícii majiteľom programov CINEMA 4D Visualize a Studio.

Aktuálny cenník

CINEMA 4D R13 PRIME vrátane BodyPaint R12 cena
Cinema 4D Prime Release 13 Win/Mac 700 €
Cinema 4D Prime MAXON Service Agreement - 12 mesiacov 154 €
Cinema 4D Prime R13 EDU licence Win/Mac 70 €
Cinema 4D Prime R13 Student Win/Mac 150 €
CINEMA 4D R13 VISUALIZE cena
Cinema 4D Visualize R13 Win/Mac 1 600 €
Cinema 4D Visualize MAXON Service Agreement - 12 mesiacov 320 €
Cinema 4D Visualize R13 EDU licence Win/Mac 160 €
Cinema 4D Visualize R13 Student Win/Mac 150 €
CINEMA 4D R13 BROADCAST cena
Cinema 4D Broadcast R13 Win/Mac 1 300 €
Cinema 4D Broadcast MAXON Service Agreement - 12 mesiacov 260 €
Cinema 4D Broadcast R13 EDU licence Win/Mac 130 €
Cinema 4D Broadcast R13 Student Win/Mac 150 €
CINEMA 4D R13 STUDIO cena
Cinema 4D Studio R13 Win/Mac 3 000 €
Cinema 4D Studio MAXON Service Agreement - 12 mesiacov 500 €
Cinema 4D Studio R13 EDU licence Win/Mac 300 €
Cinema 4D Studio R13 Student Win/Mac 150 €

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)