Registrácia užívateľov

     Od včerajšieho dňa , t.j. od 21.7.2008 , sme spustili na našich stránkach bezplatnú registráciu všetkých užívateľov, ktorý nakupujú u nás cez e-shop. Každý registrovaný zákazník tým získa mnoho výhod oproti nákupu klasickým spôsobom ( faxom, mailom alebo poštou ) :

  • prístup ku vlastnej histórii nakupovania
  • automatické posielanie noviniek a aktualizácií (voliteľne)
  • pri každej ďalšej objednávke nemusíte vypĺňať celý objednávkový formulár ( výhodné najmä pri upgrade a dokupovaní ďalších licencií ) 
  • zľava vo výške 3 % z celkovej čiastky nákupu (okrem akciového tovaru , vianočných zliav, iných dohodnutých zliav , dealerov a pod. )

     Pri registrácii vyplní zákazník všetky fakturačné a kontaktné údaje , ktoré sa priradia k jeho užívateľskému menu a heslu ( sú to rovnaké údaje, ako pri nákupe cez e-shop ) . Heslá nie sú z našej strany prístupné a nemôžeme ich meniť a ani upravovať. Evidujeme iba zoznam užívateľov s kontaktnými údajmi .

     Pri zabudnutí hesla Vám bude vygenerované dočasné nové heslo , ktoré si po opätovnom prihlásení do nášho e-shopu môžete upraviť do Vami požadovaného tvaru.

     Registrácia je nepovinná, ale je pre Vás výhodnejšia ! Registrácia Vám prináša väčší prehľad, rýchlejšie a lacnejšie nakupovanie !

 

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)