Nová www stránka a e-shop

    Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 10.12.2005 sme uviedli do funkčnosti našú novú internetovú stránku. V časti Predaj software sme sprístupnili pre Váš pohodlnejší nákup i možnosť priamych objednávok prostredníctvom internetového obchodu. Ako potvrdenie doručenia objednávky dostanete do Vašej e-mailovej schránky informáciu s Vami zadanými údajmi o počte a druhu objednaného software s celkovou cenou, ktorá sa Vám zobrazí vo Vašej objednávke v dolnej časti.

    Po obdržaní objednávky dostanete od nás e-mailom ( ak zadáte svoju e-mailovú adresu ) alebo poštou faktúru a po jej úhrade Vám bude doručený Vami zadaný tovar ( pre statický software a stavebnú fyziku do 14 dní, inak do 3 dní od obdržania úhrady ) .

    Prosíme o strpenie v prípade, že niektorá časť našej stránky ešte nie je úplne v prevádzke. Na stránkach sa neustále pracuje, aby obsahovala čo najviac informácií pre Vás spolu so správnymi údajmi a cenami, nakoľko ku koncu roka prešlo veľa produktov zmenami a vylepšeniami, prípadne úplne novými verziami s označením 2005.

    Želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a do nového roku veľa úspechov i s našimi produktami.

                                                kolektív spoločnosti DONUM spol. s .r.o.

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)