CAD Decor 1.5 - nová verzia

    Tesne pred koncom roka vyšla nová verzia grafického software CAD Decor 1.5 od poľskej spoločnosti CAD Projekt K&A. K dispozícii je aj nový český manuál pre tento produkt a od nového roka bude aj na našich stránkach ku stiahnutiu.

    Nová verzia obsahuje viacero noviniek a vylepšení, ktoré vznikli z pripomienok našich užívateľov, nakoľko snahou tvrocov produktu je jeho vylepšovanie tak, aby bol pre užívateľov tento program čo najužitočnejší.

    V popise programu nájdete základné možnosti a vlastnosti tohoto produktu. Ďalší stručný popis je priamo na našej stránke spolu s cenníkom zatiaľ platnej verzie 1.32. Cena nového balíka bude zatiaľ rovnaká, pri nových objednávkach bude zákazníkom doručená už nová verzia.

    Cenová politika pre upgrade a aktualizáciu tohoto produktu je založená na priebežnej aktualizácii. Za tento aktualizačný balík sa platí ročný poplatok 4 600,- Kč, pričom jeho splatnosť je až rok od zakúpenia produktu. V prípade, že sa zákazník rozhodne, že tento poplatok neuhradí, zaniká mu možnosť upgrade tohoto produktu a v prípade tejto potreby bude musieť zakúpiť novú verziu. Výhodou však je, že akonáhle je program vylepšený alebo zmenený, prípadne ak vznikne nová alebo aktualizovaná databáza výrobcov, zákazník má možnosť si ju stiahnuť zo stránok spoločnosit Protea Praha  v sekcii VIP podpora ( prístupový kód a heslo dostáva zákazník automaticky ) alebo dostane túto aktualizáciu poštou na CD.

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)