BricsCAD V7 - nová verzia

Nová verzia BricsCAD V7.

    Od 15. apríla 2006 sú spoločnosťou BricsCAD generované také licenčné kľúče, ktoré sú platné nielen pre BricsCad V6, ale aj pre následujúce verzie BricsCADu ( podľa druhu licencie) . 
    Takže pre užívateľov, ktorí zakúpili od 20. apríla 2006 akékoľvek licencie BricsCADu V6 ( alebo ešte zakúpia do uvedenia BricsCAD V7 ), platia následujúce pravidlá :

  • Nová licencia BricsCAD V6 zahŕňa bezplatný upgrade na BricsCAD V7 
  • Upgrade na BricsCad V6 zahŕňa bezplatný upgrade na BricsCAD V8 
  • Nová licencia BricsCAD V6 Plus zahŕňa bezplatný upgrade nielen na BricsCAD V7 , ale taktiež na BricsCAD V8

    BricsCAD V7 je zatiaľ ešte plynulým pokračovaním verzie V6 a preto nebudú v programe žiadne zásadné zmeny v prostredí programu. Prínosom bude nové jadro pre prácu s rastrovými obrázkami, ktoré bude pracovať s priehľadnosťou obrázkov a bude umožňovať ich orezávanie zloženou krivkou. 
    Ďalšou zmenou bude implementácia chýbajúcich parametrov pri nastavovaní štýlov tlače. Výkresové priestory budú vypadať zhodne s AutoCADom - bude sa na nich zobrazovať skutočná stránka papieru podľa aktuálneho nastavenia. 
    Nástroj DRAWORDER bude umožňovať zmenu poradia zobrazovania entít i v blokoch, tabuľka zobrazovania sa bude načítavať i z referenčných výkresov.

    Anglická verzia BricsCADu by mala byť uvoľnená v priebehu mesiaca jún, česká verzia cca. do 14 dní po anglickej verzii .

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)