Nové služby pre zákazníkov CAD Decor

Pre všetkých zákazníkov programu CAD Decor, ktorý majú zaplatenú službu VIP podpory, prinášame dve nové služby, ktorých snahou je urýchliť pomoc pri riešení Vašich otázok a prípadne i problémov s týmto programom alebo s jeho fungovaním priamo na Vašom počítači - či už stolnom alebo prenosnom - bez toho, že by ste sa od neho museli vzdialiť.

Vďaka dvom programom, na sebe nezávislých, budete mať teraz možnosť buď vidieť priamo plochu obrazovky PC pracovníka nášho zákazníckeho centra (ktorý Vám priamo na svojom PC ukáže možnosť riešenia Vašej otázky na fungovanie CAD Decor - ako sa čo robí, kde to nájdete, ako treba zmeniť to či ono a pod.) alebo v prípade, že je akýkoľvek problém s kompatibilitou Vášho PC a programom, alebo program začal robiť veci, ktoré predtým nerobil, pracovník nášho zákazníckeho centra VIP podpory sa pripojí (ak s tým, samozrejme budete súhlasiť) priamo k Vášmu PC a pokúsi sa odhaliť chybu bez nutnosti našej cesty k Vám alebo Vašej cesty k nám. A hlavne online (v pracovných dňoch od 8,00-16,30).

  1. Pre možnosť zdieľania plochy monitora z počítača nášho zákazníckeho centra je potrebné mať nainštalovaný software SKYPE (najnovšiu verziu). Naša zákaznícka podpora má prihlasovacie meno cad_decor. Akonáhle si vymeníte a zdieľate kontakt s týmto prihlasovacím menom, môže Vám byť spustená plocha monitora PC v našej firme a zároveň konferenčným hovorom vysvetlená daná problematika (v dohľadnej dobe chceme týmto spôsobom riešiť i online školenia).
  2. Pre možnosť zásahu do Vášho PC je potrebné stiahnuť si program MIKOGO . Na stránke výrobcu programu nájdete informácie o tom, ako program funguje. Toto zdielanie PC viete kedykoľvek vypnúť a náš PC odpojiť.

Oba tieto programy sú bezplatné, je potrebné mať rýchle pripojenie k internetu a nainštalované oba programy. V prípade potreby na vysvetlenie fungovania oboch programov nás, prosím, kontaktujte.

team DONUM spol. s r.o.

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)