CAD Decor - nová verzia 1.6

 

    Od 6.6.2006 je na portál  VIP podpory  pre zákazníkov CAD Decor pridaný update programu CAD Decor 1.5, ktorý sa predáva ako verzia 1.6 Program obsahuje zopár vylepšení a úprav ( pripomienky zákazníkov k predchádzajúcej verzii ). Inštaluje sa cez pôvodný program, na internete je bez databáz.

    Podľa informácií výrobcu je hotový modul ZOSTAVY, ktorý sa v súčasnosti testuje a pripravuje sa jeho česká verzia, ktorá bude hneď po jej skompletovaní uvoľnená na stránky VIP podpory . Príklad riešenia zostavy je v priloženom obrázku .

    Do sekcie Na stiahnutie/ Výuka bude umiestnených zopár ukážok práce s novou verziou programu a jeho vylepšenia . Tieto ukážky sú zároveň výukovými príkladmi práce s najčastejšie požadovanými úpravami obkladov a dlažieb pri reálnom návrhu.

    V sekcii Architektúra si môžete naďalej pozrieť zopár návrhov kúpelní , realizovaných v najnovšej verzii tohoto programu. Okrem kúpelní je možné v tomto programe realizovať i vizualizácie rôznych interiérov , napr. reštaurácie, byty a pod. . Jeden z príkladov návrh a vizualizácie reštaurácie nájdete tu .

 

Späť


Hlavná navigácia
Nachádzate sa

E-shop

Prihláste sa Registrujte sa

0 € košík (0 položiek)